Facebook

Szkolenia

Czego byś w życiu zawodowym nie robił – musisz się najpierw tego nauczyć. Najlepiej od praktyków. My doświadczenie zdobywaliśmy w mediach i agencjach reklamowych. Dlatego proponujemy szkolenia przede wszystkim z następujących dziedzin:

Copywriting – nauczymy Cię pisania skutecznych tekstów reklamowych, które znacznie wpływają na sprzedaż produktu i usługi. Dzięki szkoleniu stworzysz także ciekawy tekst na bloga oraz treści, które będą dobrze pozycjonować Twoją stronę.

Media społecznościowe – pokażemy Ci jaki potencjał drzemie w Facebooku, Instagramie i Youtubie. Pomożemy Ci skierować reklamę tylko do Twojej grupy docelowej, tak byś nie „przepalał” budżetu marketingowego. Pomożemy Ci zdobyć nowych fanów Twojego fanpage’a i pokażemy jak tworzyć ciekawe i angażujące treści.

Budowanie marki osobistej – nauczysz się być ekspertem w swojej dziedzinie. Taka marka pozwoli Ci zaistnieć na obszarze biznesowym/ politycznym / w kampaniach społecznych i reklamowych.

 

propozycje szkoleń

 

Stawiamy też na aktywny rozwój zawodowy już na etapie szkolnym. Dla placówek oświatowych przygotowaliśmy możliwość szkolenia „Wygraj rozmowę kwalifikacyjną i zdobądź wymarzoną pracę”. Uczniowie nauczą się na nim jak:

  • napisać perfekcyjne CV, które wyróżni się na tle pozostałych,
  • przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i dobrze na niej wypaść,
  • ważne są pierwsze dni w nowej pracy i jak dobrze się do nich przygotować.

szkolenie w szkole z uczniami

16 maja 2018